De Trainers

Beste leden,

We zijn weer druk bezig met de voorbereidingen van de trainingen voor het buitenseizoen op LLTC. Train je (weer) met ons mee? We hebben er ontzettend veel zin in!

In overleg met het bestuur hebben we besloten het  zomerseizoen met 4 weken te verlengen. De duur van het seizoen zal 23 weken bedragen ipv 19 weken in de voorgaande jaren. De reden, is dat we het winterseizoen niet meer officieel gaan aanbieden in de komende winter doordat we merkten aan het aantal inschrijvingen, dat de meeste leden het niet prettig vinden om buiten in de koude en natte wintermaanden te trainen. Wel gaan we proberen vroegtijdig binnenbanen te reserveren bij Plaza Padel Laren. Dat zal echter in beperkte vorm zijn, omdat er maar 2 binnen tennisbanen zijn overgebleven. Daarvan is ook een groot deel voor vrijspelers contractueel vastgelegd. Ook zullen wij op verzoek buitenlessen blijven aanbieden. In 2026 zal het zomerseizoen na de voorjaarvakantie starten en zal het zomerseizoen 26 weken bedragen. 

Hieronder vind je ALLEEN de link voor de SENIOR inschrijvingen

De redenen zijn:

- We hebben meer tijd nodig om de SENIOR groepen in te delen. 

- De jeugd delen we niet in vanwege de vrije inlooptrainingen

- We zijn nog bezig het jeugdconcept uit te werken.

Senioren:

De tijdsblokken voor de senioren zijn overdag van 9 tot 14u en s’avonds van 19u tot 22u. De lessen duren 60 minuten. De tarieven zijn hetzelfde gebleven als vorig jaar, maar zullen alleen aangepast worden naar de duur van 23 weken.

Privétraining  23 weken € 1452

Duotraining 23 weken € 726

Groep 3p 23 weken €484,23

Groep 4p 23 weken € 363,17

Groep 5p 23 weken € 290,54

Groep 6p 23 weken € 242,11

Inschrijving: Schrijf je nu in via deze link:

Klik hier om je direct in te schrijven!

Indien je nog geen account hebt, maak je een account aan en vervolgens kun je je via jouw persoonlijke pagina inschrijven voor de lessen voor senioren. Je kunt kiezen uit verschillende pakketten: de mogelijkheden en de tarieven van de lespakketten staan op deze site vermeld. Hier kun je ook de algemene voorwaarden terugvinden.

Algemeen

De zomerlessen beginnen op maandag 24 maart en eindigen zaterdag 1 november. De zomertrainingen bestaan uit 23 weken.

Vakanties & Feestdagen

- Meivakantie - 2 weken, 21 april t/m 4 mei (2e Paasdag en Koningsdag vallen in de meivakantie)

- Zomervakantie - 6 weken, 14 juli t/m 24 augustus

- Herfstvakantie - 1 week, 20 oktober t/m 26 oktober

Wist je dat..

- Je lid moet zijn van LLTC om lessen te volgen.

- Als wij geen inschrijvingen van je hebben ontvangen, wij je niet kunnen indelen.

- Op zaterdag kan je je ook inschrijven voor trainingen

- Je hebt meer kans om ingedeeld te worden als je ruime beschikbaarheid aangeeft tijdens de beschikbare trainingsblokken.

- we werken met een nieuw indelingsprogramma en dat je een bevestiging van de inschrijving van [email protected] ontvangt.

Bij vragen kun je een mail sturen naar: [email protected] 

Wij hopen jullie allemaal weer te mogen verwelkomen op de tennisbaan. De trainers hebben er zin in! 

De inschrijving sluit op zondag 9 maart 2025.

Met sportieve groet,

De trainers

 

 
 
Tennisacademie 't Gooi - Brand Dirk Ochsepark 4 - 1087 HC Amsterdam - email [email protected] - IBAN NL27INGB0008225813 - KvK nr. 68589875 - BTWnr. 857509639B01

Vragen?

logo

E-mail

[email protected]

Telefoon

+31 35 531 1082

Adres

Eemnesserweg 33
1251 NB Laren

KVK-nummer

40516127